Nasze Produkty

Depilax Pasta Cukrowa Aloe Vera :

Nowoczesna formuła pasty cukrowej zawierającej aloes zmienia funkcję depilacji zapewniając maksymalna regenerację skóry już podczas zabiegu. Aloes powoduje w trakcie depilacji wnikanie do głębokich warstw skóry substancji regenerujących, co inicjuje tworzenie się fibroblastów i kolagenu. Aloes fenomenalnie przyspiesza gojenie mikroran powstałych podczas depilacji. Skóra nawilżana już fazie depilacji zaczyna znacznie wcześniej odtwarzanie swojej struktury. Pasta cukrowa Depilax Aloe Vera juz w trakcie zabiegu odbudowuje twoją skórę.  Pasta do depilacji Aloe Vera występuje w trzech odmianach twardej – Hard, miękkiej – Light oraz wersji dla bardzo doświadczonych profesjonalistów – Professional . Typ pasty Light zaleca się do stosowania na całym ciele.


Depilax Pasta Cukrowa TROPICA :

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszej firmy, powstała pasta do depilacji o zmodyfikowanej konsystencji  z dodatkiem gumy arabskiej o doskonałych właściwościach pracy, bardzo dobrej przyczepności do włosa i długim czasie przydatności do użycia. Tropica ułatwia depilację obniża znacznie koszty zabiegu. Do zastosowania na całym ciele. Pasta dostępna w opakowaniach 1000 g oraz 300 g. Tropica rozpoczyna nową serie past do depilacji Depilax Tropica. W niedługim czasie dostępna będzie pasta Depilax Tropica Premium dla delikatnej i wrażliwej skóry dla alergików o naturalnym pH.


Depilax Pasta Cukrowa :

Podstawowy rodzaj pasty do depilacji zawierający kwasek cytrynowy, opracowany w laboratoriach Depiax na bazie tradycyjnych past cukrowych stosowanych od wielu wieków. Występuje w dwóch odmianach twardej – Hard oraz miękkiej – Light . Najczęściej stosowany typ pasty Light zaleca się do stosowania na całym ciele , Hard ciepłych dniach oraz na bikini, wąsik, brwi. Pasta dostępna w opakowaniach 1000 g oraz 300 g


Depilax Pasta Cukrowa Premium :

Pasta cukrowa do depilacji na bazie cukrów prostych bez dodatku kwasku cytrynowego. Posiada naturalne dla skóry Ph oraz silne własności nawilżające . Zaleca się stosowanie dla osób o wrażliwej skórze oraz dla alergików. Występuje w dwóch odmianach twardej – Hard oraz miękkiej – Light . Pasta Premium Light zaleca się do stosowania na całym ciele , Premium Hard w ciepłych dniach oraz na bikini, wąsik, brwi. Pasta dostępna w opakowaniach 1000 g oraz 300 g


Depilax Pasta Cukrowa White :

Pasta cukrowa na bazie cukrów prostych przeznaczona dla specjalistów o dużym doświadczeniu w pracy z pasta cukrową stosowania. Pozwala po odbytych szkoleniach pracować i uzyskiwać najlepsze efekty i rezultaty. Do stosowania na całym ciele. Pasta dostępna w opakowaniach 1000 g oraz 300 g.


Depilax Pasta Cukrowa Chocolate , Menta , Rose :

Seria zapachowych past o pośredniej twardości. Zastosowane zapachy aromatyczne powodują że zabieg odbywa się w przyjemnych okolicznościach i wzmaga doznania estetyczne. Pasty zawierają kwasek cytrynowy i mogą być stosowane na całym ciele. Pasta dostępna w opakowaniach 1000 g oraz 300 g.


Depilax Pasta Cukrowa Milk :

Specjalistyczny typ pasty przeznaczony do depilacji bikini . Zawartość w składzie kwasu mlekowego zapewnia lepsze nawilżenie podczas zabiegu pomaga również w utrzymaniu higieny intymnej. Pasta o twardości specjalnie dobranej aby depilacja w tych miejscach przebiegała w sposób łagodny i skuteczny. Pasta dostępna w opakowaniach 1000 g oraz 300 g


Żel przed depilacją Depilax :

Antyseptyczny żel Depilax przed zabiegiem depilacji zapewnia higieniczny oraz komfortowy przebieg zabiegu. Służy do dezynfekcji oraz odtłuszczania skóry. Posiada właściwości chłodzące oraz łagodzące dzięki zawartości mentolu i aloesu. Zabija 99,9% drobnoustrojów na skórze. Żel dostępny w opakowaniach 500 ml oraz 200 ml.


Puder do depilacji Depilax :

Specjalistyczny puder zapewniający komfortowa depilację pastą cukrową. Jego zadanie to absorbcja substancji tłuszczowych oraz wilgoci na skórze dzięki czemu zabieg przebiega sprawnie oraz mniej boleśnie. Produkt zmniejsza przyczepność włosa. Dzieki allantoinie działa regenerująco oraz kojąco na skórę. Nie zawiera kompozycji zapachowych, konserwantów a jedynie naturalne składniki. Puder dostępny w opakowaniach 200 g oraz 100 g.


Balsam po depilacji Depilax :

Kojące oraz silnie nawilżające mleczko po depilacji pastą cukrową Depilax. Właściwości zawdzięcza wysokiemu stężeniu pantenolu, mocznika oraz oleju makedamia. Dodatkowo efekt chłodzący oraz lekka konsystencja gwarantuje uczucie komfortu po depilacji. Nie zawiera parabenów , syntetycznych kompozycji zapachowych oraz ropy naftowej. Balsam dostępny w opakowaniach 500 ml oraz 200 ml


Krem – żel stoper wzrostu :

Krem – żel stoper wzrostu włosów po depilacji skutecznie spowalnia odrost włosów , dzięki zawartości TELOCAPILU oraz oleju z krokosza barwierskiego niszczy mieszki włosowe i degraduje ich jakość. Krem-żel stoper wzrostu włosów należy stosować długotrwale – przynajmniej dwa miesiące jednocześnie z zabiegami depilacji. Należy wmasowywać nie mniej niż raz dziennie. Krem – żel dostępny jest w opakowaniach 500 ml oraz 200 ml.


Modyfikator de depilacji Depilax :

Specjalny modyfikator do past cukrowych Depilax , stosowany podczas depilacji jako dodatek – wydłuża czas pracy , reguluje twardość pasty. Modyfikator dostępny w opakowaniach 500 ml oraz 200 ml.