O Depilax

gedeon_richter_20120530__DSC8105Depilax to marka wyrobów które powstały z pasji i miłości do pielęgnacji ciała. Wyroby wytworzone w nowoczesnych laboratoriach naszej grupy produkcyjnej skutecznie dokonują przemian w depilacji pastą cukrową. Przełomowe zastosowanie innowacyjnych formuł do produkcji zaowocowało niebywale efektywnymi wyrobami uwielbianymi przez profesjonalistów.

Depilax jest częścią grupy produkcyjnej posiadającej oddziały handlowe na całym świecie. Globalny charakter działania firmy pozwala na ciągły rozwój poznawanie potrzeb klientów i szukanie nowych i lepszych rozwiązań.

Ogromny nacisk na rozwój naszych wyrobów skutkuje, że nasza firma posiada w ofercie ponad 200 rodzajów past cukrowych do depilacji. Elastyczne podejście do naszych klientów powoduje że nasza grupa produkcyjna  tworzy indywidualne linie produktów do depilacji w systemie Private Label. Procedura wytworzenia wyrobów pod nazwą naszych klientów, pod nadzorem naszych specjalistów, jest dostępna dla każdego kto pragnie rozwijać własną markę wyrobów.

Jesteśmy liderem na rynku pasty do depilacji, nasza firma może być dumna z jakości swoich wyrobów

depilax3

Depilacja ciała wyrobami Depilax to coś naturalnego – to droga do życia w poczuciu komfortu i zapewnienia sobie lepszego samopoczucia.

Aby skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia potrzeba wyrobów najwyższej jakości, wyspecjalizowanych o szerokim zakresie zastosowania. Osiągnięcie właściwego efektu związane jest z odpowiednią techniką wykonywania zabiegów tak aby zabieg gwarantował znakomity rezultat i zapewniał znikomy poziom bólu. Stosowanie profesjonalnych wyrobów DEPILAX opartych na naturalnych składnikach gwarantuje efekt na najwyższym poziomie.

Wyroby opracowywane w laboratoriach idealnie spełniają swoje wymagania podczas zabiegów. Wyroby DEPILAX pozwalają komfortowo depilować każdą część ciała. Wyspecjalizowane wyroby szczególnie polecane są na miejsca niezwykle delikatne np. pachy czy bikini, depilacja umożliwia modelowanie bardzo cienkich linii np. przy depilacji brwi bądź podczas depilacji brazylijskiej.

Odpowiednio opracowane techniki wykonywania zabiegów pozwalają osiągnąć maksymalna satysfakcje zapewniają również całkowity brak podrażnień po zabiegu. Wyroby DEPILAX dzięki stosowaniu naturalnych składników nie wpływają negatywnie na skórę, są chemicznie obojętna  przez co depilacja staje się bardziej przyjazna i mniej uciążliwa.

Dlaczego Depilax?

  • Bardzo szeroka gama oferowanych wyrobów
 • Szybki sposób pozbycia się niechcianego owłosienia
 • Najskuteczniejsza metoda depilacji
 • Bezbolesny zabieg
 • Wykwalifikowana kadra przeprowadzająca zabieg
 • 100% naturalnych składników
 • Po zabiegu skóra nie jest podrażniona jak w przypadku standardowej depilacji.
 • Profesjonalna obsługa i realizacja zamówień.
 • Możliwość produkcji wyrobów pod własną nazwą
 • Szybka realizacja projektów