Depilax Cukrowa Pasta

Czym jest pasta cukrowa Depilax?

W dzisiejszych czasach depilacja ciała to coś naturalnego, ale droga do posiadania nieskazitelnie gładkiego ciała jest czasem trudna do osiągnięcia. Pojawia się więc coraz więcej sposobów pozbycia się niechcianego owłosienia ,tak by poziom bólu był znikomy a efekt znakomity.
Jedną z takich metod jest stosowanie pasty cukrowej Depilax wraz z serią kosmetyków do depilacji opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. Pasta produkowana jest na bazie receptur opracowywanych przez specjalistów firmy Depilax. Dzięki odpowiedniemu doborowi past firma Depilax jest w stanie zapewnić specjalistą wykonanie zabiegów w sposób łatwy i przyjemny. Depilacja nie wymaga użycia pasków, wystarczy sama pasta a kosmetyki przed i po depilacji zapewniają przyjemne odczucić. Wyroby firmy Depilax skierowane są zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Bez podrażnień

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, pasta nie wpływa negatywnie na skórę, jest chemicznie obojętna, przez co depilacja staje się bardziej przyjazna i mniej uciążliwa. Szczególnie dla wrażliwej skóry odpowiednia jest pasta serii Premium i White.

Dlaczego Depilax?

  • Najszerszy na rynku asortyment produkowanych wyrobów
  • Szybki sposób pozbycia się niechcianego owłosienia
  • Najskuteczniejsza metoda depilacji
  • Bezbolesny zabieg
  • Wykwalifikowana kadra przeprowadzająca zabieg
  • 100% naturalnych składników
  • Po zabiegu skóra nie jest podrażniona jak w przypadku standardowej depilacji.

Wystarczy spróbować, by przekonać się, że zalet pasty cukrowej jest jeszcze więcej.

Jaka pasta będzie odpowiednia?

Hard

Tradycyjna pasta na bazie receptur tunezyjskich. Pasta ta ma postać bardzo ciemnego karmelu. Wymaga wcześniejszego przygotowania poprzez podgrzanie i wyrobienie systemem Depilax. Idealna dla osób początkujących oraz dla osób z tendencją do ciepłych dłoni. Pasta typu Hard idealnie nadaje się do włosów twardych, grubych i głęboko osadzonych.

Light

Miękka wersja pasty o kolorze i konsystencji twardego miodu. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Polecana dla osób doświadczonych, o chłodnych dłoniach. Idealna do włosów cieńkich i łamliwych. Zaleca się stosowanie pasty Light wraz z talkiem.

Chocolate , Rose , Menta

Niezwykle komfortowa seria past z ekstraktami zapachowymi. Posiadają właściwości charakterystyczne dla pasty cukrowej oraz efekt chłodzący, kojący.

Premium

Pasta na bazie cukrów prostych w kolorze miodu odpowiednia dla alergików Nie wymaga wcześniejszego przygotowania

White

Łagodniejsza odmiana pasty Premium typowo dla bardzo dobrze wyszkolonych profesjonalistów. Zapewnia najlepszy komfort pracy i pełne zadowolenia. Stosowana do każdego rodzaju skóry.

Milk

Specjalistyczna pasta przeznaczona dla depilacji bikini. Dobrana twardość pozwala na wykonanie zabiegów dających najwyższy poziom zadowolenia tak specjaliście jak i klientowi.

Tropica

Nowoczesny rodzaj pasty do depilacji o niezwykłej przyczepności, zabieg z wykorzystaniem pasty DEPILAX TROPICA zapewnia najwyższą skuteczność depilacji Dobrana twardość pozwala na wykonanie zabiegów dających najwyższy poziom zadowolenia tak specjaliście jak i klientowi.

Tropica Premium

Odmiana nowoczesnej pasty Tropica Premium skierowana do profesjonalistów, specjalnie dobrana twardość oraz skład pozwala uzyskać niskie koszty zabiegu przy zachowaniu najwyższych parametrów pracy. Łagodna formuła zalecana dla skóry ze skłonnościami alergicznymi.